Spotkanie integracyjne ,,Czekamy na święta”

Spotkanie  integracyjne ,,Czekamy na święta”

 

W dniu 10 grudnia 2018r. uczniowie kl. 0B mieli zaszczyt uczestniczyć w warsztatach kulinarno – integracyjnych ,,Czekamy na święta” zorganizowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Szczercowie na ul. Łaskiej 8.

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości, przebaczenia, ale także jest to czas refleksji i spotkań nie tylko rodzinnych, ale również integracyjnych. Czasem jest to jedyna okazja w roku aby uczniowie naszych szkół mieli szanse razem się spotkać i zintegrować. W tym dniu była okazja do wspólnego przygotowania choinki z owoców i warzyw oraz smacznej szyszki. Nie zabrakło malowania i jedzenia pierniczków.

Byliśmy w tych wyjątkowych chwilach  dla siebie mili i serdeczni jak i również pomocni. Żartowaliśmy i śmialiśmy się z własnych żartów, ale również dobrze się bawiliśmy. Nie zabrakło ślicznie przyozdobiona choinka i pięknie przygotowanej dekoracji.

Uczniowie kl. 0b wrócili szczęśliwi i i zadowoleni. Cytując jednego z uczestników warsztatów ,,ciociu jakie to dobre”, można wyciągnąć wnioski, że spotkanie było udane.

Julita Pluta