VIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY BEŁCHATOWSKIEGO

VIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY BEŁCHATOWSKIEGO –  NASI NAJLEPSI

Zakończony został dwudniowy VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego w kategoriach wiekowych Under 14 i Under 16. Najlepszymi szkołami w powiecie bełchatowskim okazały się SP w Szczercowie oraz SP 12 w Bełchatowie. Współorganizatorem turnieju był OZPN w Piotrkowie Trybunalskim.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili uczniowie z młodszych roczników, grający w turnieju Under 14.

Sześć zespołów – SP Szczerców, SP Kleszczów oraz bełchatowskie SP 3, SP 4, SP 8 i SP 13 grało ze sobą systemem ligowym, każdy z każdym.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się szkoła ze Szczercowa, której reprezentanci wygrali wszystkie mecze, zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Druga lokata przypadła SP 13, a trzecia SP 8.

Najlepszym strzelcem zawodów został Konrad Ratajski z SP Szczerców, który strzelił 8 goli.