bezpłatne warsztaty z programowania

zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce właśnie ruszyły. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 3 do 25 września 2022 roku.

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne  wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Bełchatowa Panią Mariolą Czechowską. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.
Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Bełchatowie  3 – 4 oraz 10 – 11 września ( ul. Wojska Polskiego13)
Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor, Roblox
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

więcej informacji pod adresem:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj-z-gigantami?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=Kzg_2_szkoly_22.08.2022