Ekologia – „Moja wymarzona ekopracownia”

Decyzją Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Baranowicza uzyskała dofinansowanie na utworzenie ekopracowni.

?Na eko fali popłyniesz dalej? ? urządzenie i wzbogacenie pracowni w Zespole Szkolno ? Przedszkolnym w Szczercowie otrzymał dofinansowanie w wysokości 33,000,00 zł. A koszt całkowity projektu wyniósł 35,122,50 zł.

Celem konkursu pt. ?Moja wymarzona ekopracownia? jest stworzenie projektu polegającego na zaplanowaniu i utworzeniu szkolnej pracowni wraz z programem edukacyjnym, opartym na jej wykorzystaniu.

Uzyskane środki pozwolą na wyposażenie klasopracowni w nowe meble, nowoczesny sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne. Zaproponowane pomoce dydaktyczne pozwolą na przeprowadzanie eksperymentów ekolo­giczno ? przyrodniczych w małych grupach lub indywidualnie. Nauka w nowej pracowni będzie sprzyjała rozwojowi młodych talentów, przyczyni się do wzrostu zainteresowania przyrodą i zainspiruje dzieci do podejmowania działań na rzecz środowiska przyrodniczego.

 

Wynik projektu – MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA – Klikając, sprawdź, co udało się zrealizować w ramach projektu!!!

Ekoporadnik

Znaki ekologiczne i slowniczek ekologiczny

Ciekawostki ekologiczne

Realizacja II etapu zadania projektu MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA – Klikając, sprawdź, co udało się zrealizowaćw  II etapie projektu!!!

Relacja z uroczystego otwarcia EKOPRACOWNI – 20.02.2014 r.!!! – Kilkając, any przeczytać!!!