Zachęcamy do udziału w głosowaniu na absolwenta naszej szkoły

Mateusza Langkamera

w konkursie o stypendium Queen Hedvig Scholarship

Link do posta na Facebooku:

https://www.facebook.com/mateusz.langkamer/posts/dzie%C5%84-dobry-cze%C5%9B%C4%87-wszystkim-zwracam-si%C4%99-do-was-z-ogromn%C4%85-pro%C5%9Bb%C4%85-o-pomoc-w-spe%C5%82ni/1640896930541962/

Jak oddać głos?

Wejdź w link:

https://portal.queenhedvigscholarship.eu/voting/24…

Potwierdź swój numer telefonu (w celu weryfikacji autentyczności głosu).

Wpisz kod z darmowego SMS-a i zatwierdź.

Głosowanie trwa tylko do 19 czerwca do godziny 23:59.

 

Trzymamy kciuki!

 

Ach, co to był za spływ kajakowy.

Kto powiedział, że integracja musi być nudna? Klasa 8b zamieniła szkolne ławki na kajaki i ruszyła na podbój Widawki! 🌊 Nasza ekipa pokonała trasę ze Szczercowa do Korablewa.
Lekki nurt, piaszczyste dno i deszczowa  pogoda🌧️  stworzyły idealne warunki, ale i tak najważniejsza była współpraca – zgranie w dwuosobowym kajaku to wcale nie taka prosta sprawa! 😉 Wszyscy poradzili sobie po mistrzowsku, udowadniając, że 8b to zgrany team na każdą pogodę i każdą wodę.i
Po kilku godzinach wiosłowania zameldowaliśmy się  w Korablewie, a następnie przewiezieni zostaliśmy do Szczercowa, gdzie czekało już na nas  ognisko, kiełbaski i zasłużony odpoczynek. 🔥🌭 To był fantastyczny dzień pełen śmiechu i świetnej zabawy! 
Dziękujemy za opiekę pani Marcie Salamon i Justynie Skiberowskiej, a przede wszystkim panu Januszowi Kulinskiemu i jego żonie.

Sprawdźcie fotorelację! 📸👇

Czytaj dalej

Dzień Dziecka pełen atrakcji.

Dzięki gościnności rodziców jednego z naszych wychowanków – Państwa K. – mieliśmy okazję spędzić ten wyjątkowy dzień na łonie natury.
Na dzieci czekało mnóstwo niezapomnianych atrakcji: zwiedzanie samolotu, karetki pogotowia, podziwianie zabytkowych samochodów oraz niezwykłego muzeum pełnego ciekawych eksponatów. Nie zabrakło również ogniska i pieczonych kiełbasek, które smakowały wyśmienicie.
To był dzień pełen radości, uśmiechu, ciekawych doświadczeń i wspaniałej zabawy. Serdecznie dziękujemy Państwu K. za zaproszenie, ogromne zaangażowanie, dzielenie się swoją pasją oraz stworzenie dzieciom tak wyjątkowych wspomnień.