Rada Pedagogiczna

 Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie w roku szkolnym 2018/2019

  1. Siciarz Aleksandra – dyrektor szkoły
  2. Dobrowolska Grażyna – wicedyrektor szkoły
  3. Drzewosz Wiesława - wicedyrektor szkoły
  4. Malinowska Aleksandra - wicedyrektor szkoły
  5. Anglart – Maciejewska Magdalena
  6. Balcerzak Danuta
  7. Bamberska – Czyżewska  Agnieszka
  8. Barczewska – Klekotka Magdalena
  9. Bartosik Krystyna
  10. Belica Anetta
  11. Bieńkowska – Belica Dagmara
  12. Bogunia Katarzyna (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019) 
  13. Bojakowska Izabela
  14. Brandt – Płóciennik Ewa
  15. Bubińska Edyta
  16. Damas Marek
  17. Dłubak Martyna
  18. Dobrowolska Anna
  19. Dobrowolski Janusz  (nieobecny w roku szkolnym 2018/2019)
  20. Domańska Marta
  21. Dragon Marta
  22. Dyrkacz Marta
  23. Fijałkowska-Kaczmarska Iwona
  24. Gagracz Edyta
  25. Gajda Mariola
  26. Gasiński Dawid
  27. Głąb Katarzyna
  28. Gosławski Krzysztof
  29. Grabka  Ewelina
  30. Gruchała Magdalena
  31. Grzelak Małgorzata
  32. Grzybek Rozsanna
  33. Hałada Beata
  34. Herczyńska Małgorzata
  35. Hetman – Nowak Agnieszka
  36. Hofman Izabela
  37. Jasińska Joanna
  38. Jedynak Katarzyna
  39. Jurczyk Agata
  40. Kaczmarska Agnieszka
  41. Kamecka Bogusława
  42. Kamiński Marek
  43. Kieruzel – Siewera Katarzyna
  44. Kociuga Anna
  45. Koper Małgorzata
  46. Koperek Bogusława
  47. Koperska Paulina
  48. Kotyla Elżbieta
  49. Kucharska Elżbieta
  50. Kucharska Justyna
  51. Kucharski Karol
  52. Kudaj Ewelina
  53. Kuliński Janusz
  54. Kulka Andrzej (nieobecny w roku szkolnym 2018/2019)
  55. Kulka Łukasz
  56. Małkowska Bogusława
  57. Margas – Stawowczyk Monika
  58. Michałowska Marta
  59. Miegoń Katarzyna
  60. Mitka Zbigniew
  61. Modlińska Jolanta
  62. Niewiadomska Urszula
  63. Olczak Aneta
  64. Olczak Katarzyna
  65. Olczak Renata
  66. Olejniczak Beata
  67. Olejnik Halina
  68. Osuchowska Marzena
  69. Papuga Emilia (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  70. Pawlik Katarzyna
  71. Pawlikowski Marcin
  72. Peczka Anna
  73. Pęciak Renata
  74. Piela Justyna
  75. Pluskota Krzysztof  (nieobecny w roku szkolnym 2018/2019)
  76. Pluta Julita
  77. Rakus Aleksandra
  78. Rosiak Daria  (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  79. Rosiak Tomasz
  80. Ryś Milena
  81. s. Smorul Barbara
  82. s. Stachiewicz Barbara
  83. Salamon Marta  (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  84. Sarowska – Rorat Agnieszka
  85. Siewiera Sylwia
  86. Skiberowska Justyna
  87. Sobala Anna
  88. Sobala Karolina
  89. Soboń – Stanisz Katarzyna
  90. Stanisławska – Opalińska Anna
  91. Stasiak Mariola (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  92. Stępień Anna
  93. Stępnik Agnieszka
  94. Studzińska Ewelina
  95. Studzińska Magdalena
  96. Stykała Justyna
  97. Sukiennik Edyta
  98. Szubert Bożena
  99. Świostek Monika
  100. Tądel Agnieszka
  101. Tomala Agnieszka   (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  102. Topolska Monika (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  103. Uniszewska Agnieszka
  104. Wańdoch Krystyna
  105. Wawrzyniak Małgorzata (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  106. Wieczorek Joanna
  107. Wirska Elżbieta
  108. Wojtaszewska Katarzyna
  109. Wróblewska Dorota
  110. Wróblewska Emilia (nieobecna w roku szkolnym 2018/2019)
  111. Wulkiewicz Magda
  112. Wyszatycka Monika
  113. Zimna Monika
  114. Zimoń Barbara