Rada Pedagogiczna

 Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie w roku szkolnym 2017/2018

  1. Siciarz Aleksandra – dyrektor szkoły
  2. Dobrowolska Grażyna – wicedyrektor szkoły
  3. Drzewosz Wiesława – wicedyrektor szkoły
  4. Malinowska Aleksandra – wicedyrektor szkoły
  5. Anglart – Maciejewska Magdalena
  6. Balcerzak Danuta
  7. Bamberska- Czyżewska  Agnieszka
  8. Bartosik Krystyna
  9. Bednarska Jolanta
  10. Belica – Bieńkowska Dagmara
  11. Belica Anetta
  12. Bogunia Katarzyna
  13. Bojakowska Izabela
  14. Bubińska Edyta
  15. Damas Marek
  16. Dłubak  Martyna (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  17. Dobrowolska Anna
  18. Dobrowolski Janusz
  19. Domańska Marta
  20. Dragon Marta
  21. Dyrkacz Marta
  22. Fijałkowska-Kaczmarska Iwona
  23. Gagracz Edyta
  24. Gajda Mariola
  25. Gasiński Dawid
  26. Głąb Katarzyna
  27. Gibas Dariusz
  28. Gosławski Krzysztof
  29. Grabka  Ewelina
  30. Gruchała Magdalena
  31. Grzelak Małgorzata
  32. Grzybek  Rozsanna
  33. Hałada Beata
  34. Herczyńska Małgorzata
  35. Hetman – Nowak Agnieszka
  36. Hofman Izabela
  37. Jasińska Joanna
  38. Jedynak Katarzyna /zast. za A. Tomalę/
  39. Jurczyk Agata
  40. Kaczmarska Agnieszka
  41. Kamecka Bogusława
  42. Kamiński Marek
  43. Kieruzel – Siewiera Katarzyna
  44. Kociuga Anna
  45. Koper Małgorzata
  46. Koperek Bogusława
  47. Koperska Paulina /zast. za K. Sobalę/
  48. Kotyla Elżbieta (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  49. Kucharska Elżbieta
  50. Kucharski Karol
  51. Kudaj Ewelina
  52. Kuliński Janusz
  53. Kulka Andrzej
  54. Kulka Łukasz
  55. Małkowska Bogusława
  56. Miegoń Katarzyna /zast. za K. Olczak/
  57. Mitka Zbigniew
  58. Modlińska Jolanta
  59. Niewiadomska Urszula
  60. Olczak Aneta /zast. za M. Wulkiewicz/
  61. Olczak Katarzyna (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  62. Olczak Renata
  63. Olejniczak Beata
  64. Olejnik Halina
  65. Osuchowska Marzena
  66. Papuga Emilia
  67. Pawlikowski Marcin
  68. Peczka Anna
  69. Pęciak Renata
  70. Piela Justyna
  71. Pluskota Krzysztof
  72. Pluta Julita /zast. za A. Siciarz/
  73. Rakus Aleksandra
  74. Rosiak Daria
  75. Ryś Milena /zast. za E. Wróblewską/
  76. Salamon Marta
  77. Sarowska – Rorat Agnieszka
  78. Siewiera Sylwia
  79. Skiberowska Justyna
  80. Sobala Anna
  81. Sobala Karolina (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  82. Soboń – Stanisz Katarzyna
  83. Stachewicz Barbara
  84. Stanisławska – Opalińska Anna
  85. Stasiak Mariola
  86. Stępień Anna
  87. Stępnik Agnieszka
  88. Studzińska Ewelina
  89. Studzińska Magdalena
  90. Stykała Justyna
  91. Szubert Bożena
  92. Tądel Agnieszka
  93. Tomala Agnieszka
  94. Topolska Monika (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  95. Uniszewska Agnieszka
  96. Wańdoch Krystyna
  97. Wawrzyniak Małgorzata
  98. Wieczorek Joanna
  99. Wirska Elżbieta
  100. Wojtaszewska Katarzyna
  101. Woźniak Anna /zast. za M. Dłubak/
  102. Wróblewska Dorota
  103. Wróblewska Emilia (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  104. Wulkiewicz Magda (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  105. Wyszatycka Monika
  106. Zimna Jadwiga
  107. Zimna Monika
  108. Zimoń Barbara