Konkurs dla uczniów klas 0-3 pt. „Wianek Pani Wiosny/ Krawat Wagarowicza”.

Najnowsze wpisy

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Gratulujemy uczniom wyników jakie osiągnęli w nauce w roku szkolnym 2021/2022 oraz życzymy wszystkim uczniom udanego, słonecznego, pełnego wrażeń oraz bezpiecznego wypoczynku.

Wykaz uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie:

KLASA 8 a

Langkamer Mateusz 5,56

Grabiszewski Wiktor 5,39

Czaja Iga 5,06

Dyła Anastazja 5,00

Kociuga Kinga 5,00

Domański Igor 4,94

KLASA 8 c

Labryszewska Julia 5,22

Stykała Konrad 5,06

Brożyńska Weronika 5,00

Rózik Ewa 4,83

Staszczyk Nikola 4,78

KLASA 8 d

Kraińska Michalina 5,33

Kaczmarski Mikołaj 4,83

Olczak Mateusz  4,78

KLASA 8 e

Olga Rosiak 5,06

Gral Wiktoria 4,94

Kamecka Natalia 4,94

Kozubowicz Zuzanna 4,94

Mikulska Izabela 4,94

Mularczyk Eliza 4,78

KLASA 7 a

Szubert Nadia 5,64

Małecka Nikola 5,43

Kuniewski Wojciech  5,36

Wlazłowska Łucja 5,36

Goliński Antoni 5,21

Błasik Eliza 5,07

Pielusńska Julia 5,07

Kuśmierek Jakub 5,00

Wieteska Aleksandra 5,00

Kaczmarski Szymon 5,00

Gocyła Szymon 4,79

KLASA 7 b

Barasińska Kinga 5,14

Domańska Monika 5,29

Łudczak Justyna 4,86

Ocińska Aleksandra 5,00

Olejnik Dawid 5,36

Studziński Kamil 5,21

KLASA 7 c

Pluta Konrad 5,31

Zduńska Jessica 5,00

Jagielska Elwira 4,79

KLASA 7 d

Angerman Aleksandra 5,50

Trojanowska Marta 4,79

KLASA 7e

Domańska Natalia 5,14

Kociuga Amelia 4,79

Sadurski Michał 4,79

KLASA 6 a

Belica Karolina 5,42

Strzelczyk Urszula 4,82

KLASA 6 b

Mavi Ilayda 4,82

Włodarski Adam 4,75

KLASA 6 c

Brożyna Jakub 5,08

Przewoźnik Robert 5,08

Wilczek Oliwia 5,08

Bednarkiewicz Krzysztof 5,00

Wróblewska Dominika 5,00

Jędraszek Rita 4,75

KLASA 5 a

Mesjasz Amelia 5,25

Siewiera Kinga 5,25

Stanisz Tymon 5,17

Cieślak Klaudia 5,08

Maskulak Maciej 5,08

Gruchała Przemysław 5,00

Anglart Jakub 4,92

Gajda Alicja 4,92

Tarka Adrianna 4,83

KASA 5 b

Julia Dróżdż 5,08

KLASA 5 c

Łudczak Maja 5,50

Włodarczyk Mia 5,09

Pabiś Hubert 4,92

Sadurska Martyna 4,92

Cieślak Alicja 4,92

Hofman Daria 4,83

Kędziak Maria 4,83

Wojciechowski Nikodem 4,83

KLASA 5 d

Stępień Blanka 5,17

Tądel Amelia 5,08

Błasik Nina 5,00

Dyrkacz Maja 4,92

Prokop Jowita 4,83

Włodarczyk Mateusz 4,83

KLASA 4 a

Sakrajda Nikola 5,00

Wiśniewski Adrian 4,82

KLASA 4 b

Bachman Jan 5,27

Pędziwiatr Julia 4,82

KLASA 4 c

Jędraszek Lena 5,45

Baranek Antonina 5,27

Andrzejczyk Kalina 5,00

Barasiński Jan 5,00

Kulka Wiktoria 5,00

Pabisiak Jakub 5,00

Dłużak Aleksander 4,82

Łuczak Wojciech 4,82

Plisiecka Julia 4,82

KLASA 4 d

Howis Zofia          5,45

Pęciak Jakub 5,45

Kostrzewa Adrianna 5,36

Małecka Michalina 5,18

Rusek Patrycja 5,18

Matuszak Jakub 5,00

Kamecka Lidia 4,82

Kociuga Laura 4,82

 

  1. Projekt „Zdrowo jem, więcej wiem.” Dodaj komentarz
  2. Dodaj komentarz
  3. OPERACJA „Czysta Rzeka” Dodaj komentarz
  4. REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023 Dodaj komentarz
  5. Dodaj komentarz
  6. ROZSTRZYGNIĘCIE  KONKURSU „Jestem znawcą przyrody”  Dodaj komentarz
  7. Dodaj komentarz
  8. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Eko – Zwierzak” Dodaj komentarz
  9. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Dodaj komentarz